Svojsíkův závod v Náchodě 4. května (sobota)

Svojsíkův závod v Náchodě 4. května (sobota)

Nazdar bratři a sestry, 

zasíláme Vám základní informace k Svojsíkovu závodu v Náchodě.
Začátek akce: 4. května (sobota) v 8:00 u klubovny pod přírodním divadlem (zámecký kopec). GPS: 50.4213092N, 16.1575406E, ke klubovně není možný vjezd automobilů (nejbližší parkoviště je pod zámkem 50.4205678N, 16.1617461E a je zpoplatněné)
Zakončení akce: Plánovaný konec akce je v 18:00, nejpozději však v 19:00 (v případě nějakých komplikací vzhledem k poměrně vysokému počtu hlídek) na témže místě. 
Startovné: 500 Kč na hlídku, bude placeno hotově při registraci.
Akce je jednodenní, na místě bude bude k dispozici mobilní wc a menší cisterna pitné vody. Stravování na akci není zajištěno, tudíž doporučujeme vzít si s sebou svačinu k obědu. Na oběd je vyhrazen pevný čas mezi moduly. 
Použitými moduly jsou: Závod a brány. 
Povinná výbava hlídky a jednotlivců
Hlídka: Min. 1 mobilní telefon s připojením k internetu (datovým tarifem), lékárnička, 
Každý závodník: pláštěnka pro případ deště, pevná turistická obuv, osobní léky (pokud je bere), svačina na celý den a pití, skautský kroj
Doporučená výbava hlídky:
zápisník, psací potřeby, buzola, další 2 mobilní telefony s připojením na internet (alespoň přes wifi)
 
Ohledně lékárniček - odpověď na připomínky z okresní rady: Naprosto rozumíme ekonomickému hledisku náročnosti vydržovat v oddíle více lékárniček, avšak naší vizí je, že hlídky vyrazí na trať bez doprovodů a tudíž bychom byli rádi, aby kromě mobilního telefonu měli u sebe i lékárničku (pro všechny případy) s nejnutnějším vybavením. Můžeme vám slíbit, že na stanovišti, kde bude zdravověda zkoušená, bude cvičný materiál plně k dispozici od nás (a tudíž nebudou vaše hlídky spotřebovávat zdravotnický materiál). Na akci bude také zdravotnický dozor, avšak prostor na kterém se bude závod odehrávat je rozsáhlý, a proto bychom chtěli, aby hlídky platnou lékárničku měli. Obsah lékárniček nebude nijak kontrolován ani bodován. 
zpět